25 – lecie Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Iwoniczu-Zdroju (ZDJĘCIA, RETRANSMISJA)

08-11-2017

IWONICZ ZDRÓJ / PODKARPACIE. 7 listopada br. w Kinie Wczasowicz odbyła się uroczystość 25 – lecia Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Iwoniczu-Zdroju. Podstawowym zadaniem Centrum jest realizowanie zadań KRUS w zakresie rehabilitacji leczniczej oraz promocja zdrowia. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji video oraz galerii zdjęć.

Centrum Rehabilitacji Rolników w Iwoniczu-Zdroju jest obiektem przyjmującym pacjentów przez cały rok, organizującym turnusy rehabilitacyjne i wczasy lecznicze. Specjalizującym się w rehabilitacji schorzeń narządu ruchu, a więc schorzeń z zakresu ortopedii, reumatologii, neurologii oraz w leczeniu schorzeń układu oddechowego. Ośrodek w Iwoniczu Zdroju ma bardzo dobrą renomę w Polsce i pacjenci chętnie korzystają z jego usług.

Podczas uroczystości – Dyrektor Centrum Ewa Stachowicz – odbierała gratulacje od przedstawicieli władz województwa podkarpackiego i samorządowców na czele z Wicemarszałkiem Lucjanem Kuźniarem, radną wojewódzką Joanną Brill, Starostą Krośnieńskim Janem Juszczakiem, Burmistrzem Gminy Iwonicz Zdrój Witoldem Kocajem.

Pracownicy CRR KRUS w Iwoniczu Zdroju otrzymali od władz centralnych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, reprezentowanych przez Prezesa Adama Sekścińskiego, okolicznościowe odznaczenia i upominki. Na zakończenie swój program artystyczny przedstawiło Studio Piosenki SWING z krośnieńskiego RCKP.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA RETRANSMISJI VIDEO:

GALERIA ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI:

 

 Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.