9-letni rowerzysta wjechał pod koła dostawczaka. Chłopiec trafił do szpitala

27-10-2017

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w Kołaczycach na drodze krajowej nr 73. Rowerzysta zderzył się z dostawczym Lublinem. W zdarzeniu ucierpiał 9-letni chłopiec, który kierował rowerem. Z obrażeniami został przetransportowany do jasielskiego szpitala.

Wczoraj przed godz. 14, dyżurny komendy policji w Jaśle otrzymał zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty w Kołaczycach na drodze krajowej nr 73. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący rowerem 9-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce, jechał chodnikiem w kierunku Brzostku. W pewnym momencie zjechał w lewo na drogę krajową wprost pod koła jadącego w tym samym kierunku dostawczego Lublina.

W zdarzeniu ucierpiał 9-letni chłopiec, który został przetransportowany do jasielskiego szpitala. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady, sporządzili dokumentację fotograficzną.

Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

źródło: KPP JasłoDodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.