Debata społeczna nt. bezpieczeństwa. Policjanci zapraszają do Korczyny.

18-10-2017
KORCZYNA / PODKARPACIE. W piątek – 27 października br. o godz. 13:00 krośnieńscy policjanci organizują debatę społeczną na temat bezpieczeństwa. Spotkanie ma charakter otwarty. Do udziału w dyskusji zaproszeni są wszyscy mieszkańcy naszego powiatu.

Spotkanie odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Korczynie – Dwór Szeptyckich przy ul. Spółdzielczej 20 w Korczynie pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ!”. Przedsięwzięcie zostało objęte honorowym patronatem Wójta Gminy Korczyna. Celem debaty jest diagnoza problemów związanych z bezpieczeństwem na terenie powiatu krośnieńskiego.

Planowany porządek spotkania:

13:00 – powitanie uczestników debaty przez mł.insp. Leszka Buryłę, Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie,

13:10 – wystąpienie Jana Zycha, Wójta Gminy Korczyna oraz innych osób,

13:20 – wystąpienie prelegentów:

asp.sztab. Artur Garbacik, Kierownik Posterunku Policji w Korczynie – „Rola dzielnicowego w zacieśnianiu więzi ze społeczeństwem i budowaniu poczucia bezpieczeństwa w aspekcie nowych uregulowań prawnych”.

asp. Marcin Krówka, asystent Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krośnie – „Idea i funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

asp.sztab. Jerzy Barczentewicz, asystent Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krośnie – „Działania profilaktyczne Podkarpackiej Policji”.

14:10 – panel dyskusyjny,

14:50 – przedstawienie głównych problemów wynikających z dyskusji, wskazanie zadań dla poszczególnych podmiotów, w tym przedstawienie uczestnikom źródeł i formy informacji zwrotnej na temat realizacji wniosków z debaty. Przekazanie informacji o debacie zwrotnej (ewaluacyjnej),

15:10 – czas na wypełnienie ankiet, wystąpienia zaproszonych gości,

15:20 – podsumowanie i zakończenie debaty.


Komendant Miejski Policji w Krośnie zaprasza do udziału w spotkaniu wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa na terenie gminy Korczyna i całego powiatu.
źródło: KMP Krosno


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.