KARINA BOSAK dla WP: Nie zamierzam zaszczepić się na koronawirusa (FOTO)

10-06-2020

POLSKA. Karina Bosak, żona kandydata na urząd Prezydenta RP Krzysztofa Bosaka udzieliła niedawno wywiadu dla Wirtualnej Polski. Potencjalna pierwsza dama odnosiła się tam do swoich poglądów i pracy zawodowej. Wyraziła swoje stanowisko między innymi w sprawie ewentualnego zaszczepienia na koronawirusa. – Nie czekam na szczepionkę i nie zamierzam zaszczepić się na koronawirusa – stwierdziła zdecydowanie Karina Bosak.

Karina i Krzysztof Bosakowie. Foto: nadesłane

Karina Bosak jest prawniczką i pracuje w Centrum Wolności Religijnej Ordo Luris. W swoich wypowiedziach w sposób zdecydowano mówi o kwestiach aborcji, feministek czy szczepień na koronawirusa.

Jak przyznała, nie zamierza szczepić się na koronawirusa, gdyż nie ma do tego przekonania.

Na pytanie dziennikarki o to, czy czeka na szczepionkę, odpowiedziała:

Nie czekam i nie zamierzam zaszczepić się na koronawirusa. Nie mam do tego przekonania. Jeśli chodzi ogólnie o temat szczepień, to obecnie jest to bardziej skomplikowana kwestia. Z punktu widzenia zdrowia społecznego szczepienia są potrzebne, ważne jednak, by nie było wątpliwości co do ich bezpieczeństwa.

foto: nadesłane

W minioną sobotę w Warszawie, ale i innych miastach w kraju i w Europie IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień.

Naszym celem jest fundamentalna wolność, sprzeciw wobec planów globalnej kontroli i przymusu procedur medycznych, w tym szczepień wyrażony w globalnym apelu do wszystkich rządów i parlamentów świata – mówili organizatorzy.

Ich zdaniem generowany medialnie „kryzys koronawirusowy“ i szczepionki mają być wykorzystane do masowej i stałej ekspansji globalnej kontroli i wdrażania totalitarnych rozwiązań.

IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień w Warszawie

RETRANSMISJA – www.tvPolska.pl

źródło: Red., WP, materiały nadesłane, stopnop.com.plDodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.