Nieuważny kierowca. Dwie osoby w szpitalu (ZDJĘCIA)

20-05-2020

IWONICZ / PODKARPACIE. Niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami było prawdopodobną przyczyną zderzenia się trzech pojazdów na ul. Floriańskiej w Iwoniczu. Dwie osoby trafiły do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.

Wczoraj (19 bm.) około godz. 13.30, na ul. Floriańskiej w Iwoniczu doszło do zderzenia trzech samochodów. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 58-letni kierowca dostawczego renaulta nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył forda, którego kierowca zatrzymał się przed sygnalizatorem świetlnym. Siłą uderzenia ford został zepchnięty na poprzedzający samochód marki Kia.

W wyniku zderzenia do szpitala trafili 43-letni kierujący forem oraz jego pasażerka. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali policjanci z Iwonicza, funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Na czas prowadzonych działań, ruch na tym odcinku drogi krajowej był utrudniony.

Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

KMP KrosnoDodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.