RYMANÓW ZDRÓJ: 25-letni motocyklista zderzył się z samochodem osobowym (ZDJĘCIA)

28-10-2017

RYMANÓW ZDRÓJ: Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Rymanowie Zdroju. W zderzeniu motocykla z volkswagenem ucierpiał kierujący jednośladem. 25-latek został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Mężczyzna był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów.|

Foto: KMP Krosno

Foto: KMP Krosno

Foto: KMP Krosno

Foto: KMP Krosno

Wczoraj około godz. 15, na ulicy Zdrojowej w Rymanowie Zdroju doszło do zderzenia motocyklisty z volkswagenem golfem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 44-letnia kierująca golfem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocykliście, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. 25-letni motocyklista został przewieziony do szpitala. Obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu.

Okazało się, że 25-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wskazało około 0,4 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Foto: KMP Krosno

Foto: KMP Krosno

Foto: KMP Krosno

Foto: KMP KrosnoDodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.