#tv krosno


BURMISTRZ IWONICZA-ZDROJU: Niech zmartwychwstały Chrystus łączy nas we wspólnym dążeniu do czynienia dobra (VIDEO)

Zapraszamy do wysłuchania życzeń wielkanocnych, które składa Państwu, burmistrz Iwonicza-Zdroju – Witolda Kocaja.

Przeczytaj całość »

8 MARCA – DZIEŃ KOBIET: Wyjątkowe życzenia burmistrza Iwonicza-Zdroju (FILM)

IWONICZ-ZDRÓJ / PODKARPACIE. 8 marca to wyjątkowy dzień w naszym kalendarzu. Na ten bowiem dzień przypada święto kobiet. Za pośrednictwem telewizji internetowej tvKrosno.pl życzenia wszystkim Paniom składa Witold Kocaj, burmistrz Iwonicza-Zdroju.

Przeczytaj całość »

tvIwonicz.pl : „Chciałbym, żebyśmy zawsze – zgodnie stali w jednym szeregu”. Święto Niepodległości w Iwoniczu-Zdroju (FILM, ZDJĘCIA)

IWONICZ-ZDRÓJ / PODKARPACIE. Złożenie kwiatów i modlitwa pod Krzyżem Milenijnym to punkty kulminacyjne uroczystych obchodów 99.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Iwoniczu Zdroju. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Przeczytaj całość »

Trwa policyjna akcja „Znicz”. Do tej pory bilans to 2 zabitych i 33 pijanych kierowców

PODKARPACIE. W piątek rozpoczęła się policyjna akcja „Znicz 2017”. Jak co roku policjanci ruchu drogowego czuwać będą nad bezpieczeństwem tych, którzy wybierają się w podróż i odwiedzać będą groby swoich najbliższych. Podczas działań funkcjonariusze będą sprawdzać m.in. stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów i prędkość z jaką poruszają się po drogach. Apelujemy o bezpieczną, odpowiedzialną i ostrożną jazdę. Pieszym przypominamy o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym.

Przeczytaj całość »

TRAGEDIA NA DRODZE: Nie żyje dwóch młodych mężczyzn, a trzech zostało rannych (ZDJĘCIA)

REGION. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn, a trzech zostało rannych. Wczoraj w nocy w Bojanowie, samochód, którym podróżowali, zderzył się z ciężarowym jelczem. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator. Trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku.

Przeczytaj całość »

REGION: Potrącił pieszego i próbował uciec, w samochodzie miał narkotyki

Policjanci z komisariatu w Dynowie zatrzymali 20-latka, który kierując volkswagenem, potrącił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia. Okazało się, że w samochodzie miał narkotyki. Pieszy trafił do szpitala, a kierowca volkswagena do policyjnego aresztu.

Przeczytaj całość »

RYMANÓW ZDRÓJ: 25-letni motocyklista zderzył się z samochodem osobowym (ZDJĘCIA)

RYMANÓW ZDRÓJ: Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Rymanowie Zdroju. W zderzeniu motocykla z volkswagenem ucierpiał kierujący jednośladem. 25-latek został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Mężczyzna był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów.|

Przeczytaj całość »

AKTUALIZACJA: 90-latek wjechał do przydrożnego nasypu. Przebywa w szpitalu (ZDJĘCIA) ( 3 )

DALIOWA / PODKARPACIE. W Daliowej (gmina Jaśliska) doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Samochód wpadł do głębokiego wykopu. Kierowca został przewieziony do szpitala

Przeczytaj całość »

Czołówka volkswagena z nissanem. Matka z dwójka dzieci trafiła do szpitala

SZEBNIE / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Szebniach, na drodze krajowej nr 28. Kierujący osobowym volkswagenem, zderzył się czołowo z jadącym w kierunku Krosna nissanem. Kierująca nissanem wraz z dwójką dzieci zostali przewiezieni do szpitala.

Przeczytaj całość »

AKCJA ZNICZ: Dodatkowe parkingi przy cmentarzach, zmiany w organizacji ruchu i kursy MKS

KROSNO / PODKARPACIE. Od soboty 28 października w mieście prowadzona będzie AKCJA ZNICZ. Na ten czas wyznaczono dodatkowe parkingi w obrębie cmentarzy oraz wprowadzono zmiany w organizacji ruchu. Akcja potrwa aż do poniedziałku 6 listopada.

Przeczytaj całość »

„Jesienne porządki w ogrodzie”. Miasto bezpłatnie odbiera od mieszkańców odpady zielone

KROSNO / PODKARPACIE. Jesień na dobre zawitała do naszych ogrodów, więc czas zacząć porządki w ogrodzie. W czasie przygotowania ogrodu na czas zimy gromadzi się dość duża ilość odpadów zielonych. W listopadzie miasto Krosno organizuje akcję „Jesienne porządki w ogrodzie”, w ramach której będzie bezpłatnie odbierać od mieszkańców trawę, liście i drobne gałęzie. Akcją będą objęte nieruchomości z terenów objętych systemem gospodarki odpadami komunalnymi.

Przeczytaj całość »

Pomóż rannemu policjantowi wrócić do zdrowia

„Omni modo – to znaczy wszelkimi sposobami, ta łacińska sentencja towarzyszy nam na co dzień w pracy w Wydziale III Zarządu III Centralnego Biura Śledczego Policji” – takie słowa napisali przyjaciele policjanta, który został postrzelony podczas działań w Inowrocławiu. Ranny policjant przeszedł kilka operacji, a teraz czeka go długa rehabilitacja. Pomóżmy w jej sfinansowaniu przekazując dowolną kwotę na podany niżej numer konta.

Przeczytaj całość »

AKTUALIZACJA: Zderzenie osobówki z ciężarówką. Dwie osoby w szpitalu. Droga już przejezdna (ZDJĘCIA)

KLIMKÓWKA / PODKARPACIE. Przed godziną 11. w Klimkówce doszło do zderzenia drogowego samochodu osobowego z ciężarowym. Dwie osoby trafiły do szpitala. Przez około dwie godziny droga była całkowicie zablokowana. Aktualnie nie ma już utrudnień w ruchu.

Przeczytaj całość »

Znaleziono pieniądze przy bankomacie. Policja szuka właściciela

KROSNO / PODKARPACIE. Komenda Miejska Policji w Krośnie informuje, że w dniu 20 października 2017 r., przy jednym z bankomatów znajdujących się na terenie Krosna, zostały znalezione pieniądze.

Przeczytaj całość »

UWAGA! Utrudnienia na ulicy Wisłoczej

KROSNO / PODKARPACIE. Uwaga Kierowcy! Dzisiaj (czwartek 26 października) są utrudnienia na ul. Wisłoczej na odcinku od Placu Konstytucji do skrzyżowania z ul. Legionów.

Przeczytaj całość »

Jeepem zderzył się z ciężarowym kamazem (ZDJĘCIA)

KROSNO. Policjanci krośnieńskiej drogówki pracowali na miejscu kolizji drogowej w Węglówce. Kierujący jeepem, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z ciężarowym kamazem. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Sprawca został ukarany mandatem.

Przeczytaj całość »

”Trzeźwy poranek” na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego. Ponad 1100 skontrolowanych kierowców

KROSNO. Mundurowi z krośnieńskiej Policji realizowali dziś akcję pn. ”Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze skontrolowali trzeźwość ponad tysiąca stu kierujących.

Przeczytaj całość »

Zamykane wiaty śmietnikowe mają zapobiec „śmieciowym podrzutkom” (ZDJĘCIA)

 

KROSNO / PODKARPACIE. Mija czwarty rok, od kiedy obowiązują nowe zasady segregacji odpadów. Mieszkańcy domów jednorodzinnych otrzymali pojemniki i worki do selektywnej zbiórki odpadów, a na osiedlach ustawione zostały pojemniki umożliwiające segregowanie śmieci przez mieszkańców budynków wielorodzinnych. Obecnie budowane są zamykane wiaty śmietnikowe, które jeszcze bardziej ułatwią selektywną zbiórkę odpadów i ograniczą zjawisko „podrzucania” śmieci do osiedlowych pojemników.

Przeczytaj całość »

Pijany motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu (ZDJĘCIE)

GMINA SKOŁYSZYN / PODKARPACIE. Policjanci ze Skołyszyna zatrzymali prawo jazdy motocykliście, który stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. 32-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn był pijany, miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Przeczytaj całość »

KROSNO: Uwaga kierowcy! Zamknięta ulica Wisłocza

KROSNO / PODKARPACIE. Dzisiaj ul. Wisłocza jest zamknięta dla ruchu. Na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kapucyńską do skrzyżowania z ul. Legionów będą prowadzone prace związane z przebudową sieci wodociągowej.

Przeczytaj całość »