#tvkrosno


DNI KROSNA 2018! Na scenie Julia Marcell Trio i Halina Mlynkova! (PROGRAM, FILM, ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Coroczne święto Krosna rozpocznie się już 7 czerwca i potrwa aż do niedzieli (10.06). Cały weekend wypełniony będzie koncertami, konkursami, spotkaniami i przede wszystkim dobrą zabawą dla całych rodzin. Kierowcom przypominamy, że organizacja ruchu w obrębie starego miasta będzie zmieniona i mogą pojawić się utrudnienia.

Przeczytaj całość »

BURMISTRZ IWONICZA-ZDROJU: Niech zmartwychwstały Chrystus łączy nas we wspólnym dążeniu do czynienia dobra (VIDEO)

Zapraszamy do wysłuchania życzeń wielkanocnych, które składa Państwu, burmistrz Iwonicza-Zdroju – Witolda Kocaja.

Przeczytaj całość »

8 MARCA – DZIEŃ KOBIET: Wyjątkowe życzenia burmistrza Iwonicza-Zdroju (FILM)

IWONICZ-ZDRÓJ / PODKARPACIE. 8 marca to wyjątkowy dzień w naszym kalendarzu. Na ten bowiem dzień przypada święto kobiet. Za pośrednictwem telewizji internetowej tvKrosno.pl życzenia wszystkim Paniom składa Witold Kocaj, burmistrz Iwonicza-Zdroju.

Przeczytaj całość »

tvIwonicz.pl : „Chciałbym, żebyśmy zawsze – zgodnie stali w jednym szeregu”. Święto Niepodległości w Iwoniczu-Zdroju (FILM, ZDJĘCIA)

IWONICZ-ZDRÓJ / PODKARPACIE. Złożenie kwiatów i modlitwa pod Krzyżem Milenijnym to punkty kulminacyjne uroczystych obchodów 99.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Iwoniczu Zdroju. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Przeczytaj całość »

Budowa remizy OSP i ośrodka zdrowia w Iwoniczu (ZDJĘCIA) ( 4 )

IWONICZ / PODKARPACIE. W Iwoniczu trwa budowa remizy OSP oraz ośrodka zdrowia. Termin zakończenia inwestycji to drugie półrocze 2018 roku.

Przeczytaj całość »

„Lasy w obiektywach leśników” z Podkarpacia (ZOBACZ VIDEO)

Wśród laureatów rozstrzygniętego niedawno konkursu pt. „Lasy w obiektywach leśników” znalazła się silna reprezentacja leśników z terenu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie. Zdjęcia i filmy z podkarpackich lasów zdobyły liczne nagrody wyróżnienia.

Przeczytaj całość »

Kolejnych 380 żołnierzy OT złożyło przysięgę na krośnieńskim Rynku. „Zawsze gotowi i zawsze blisko”! (FILM, ZDJĘCIA) ( 9 )

KROSNO / PODKARPACIE. Kolejnych 380 żołnierzy Terytorialnej Służby Wojskowej 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej im. płk. Łukasza CIEPLIŃSKIEGO, na krośnieńskim Rynku, złożyło uroczystą przysięgę na sztandar. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Przeczytaj całość »

KROSNO: Terytorialsi złożyli przysięgę wojskową (RETRANSMISJA)

KROSNO / PODKARPACIE. Kolejni terytorialsi składają przysięgę na krośnieńskim rynku. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą o godzinie 9.00. Następnie przemaszerowano do centrum miasta, gdzie trwają dalsze uroczystości.

Przeczytaj całość »

NIEDZIELA W KROŚNIE: Przysięga terytorialsów na krośnieńskim rynku

KROSNO / PODKARPACIE. Taktyka, strzelanie, pierwsza pomoc na polu walki i terenoznawstwo to przedmioty, które w czasie ostatniej tury szesnastodniowego szkolenia podstawowego kończą realizować żołnierze Terytorialnej Służby Wojskowej 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej im. płk. Łukasza CIEPLIŃSKIEGO. Równocześnie w brygadzie trwały szkolenia wyrównawcze i rotacyjne.

Przeczytaj całość »

REGION: Potrącił pieszego i próbował uciec, w samochodzie miał narkotyki

Policjanci z komisariatu w Dynowie zatrzymali 20-latka, który kierując volkswagenem, potrącił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia. Okazało się, że w samochodzie miał narkotyki. Pieszy trafił do szpitala, a kierowca volkswagena do policyjnego aresztu.

Przeczytaj całość »

RYMANÓW ZDRÓJ: 25-letni motocyklista zderzył się z samochodem osobowym (ZDJĘCIA)

RYMANÓW ZDRÓJ: Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Rymanowie Zdroju. W zderzeniu motocykla z volkswagenem ucierpiał kierujący jednośladem. 25-latek został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Mężczyzna był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów.|

Przeczytaj całość »

KROSNO: Przyznano stypendia dla uzdolnionej młodzieży. Nagrodzono 131 uczniów (ZDJĘCIA)

 

KROSNO / PODKARPACIE. 131 uzdolnionych uczniów dotychczasowych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych otrzymało stypendia „Semper in altum”, „Krośnieński Omnibus” i „Stypendia Młodego Zawodowca” na rok szkolny 2017/2018. Stypendia zostały przyznane po raz czwarty w ramach Motywacyjnego Programu Stypendialnego Miasta Krosna. Uroczystość odbyła się 24 października 2017 r. w sali widowiskowej RCKP w Krośnie.

Przeczytaj całość »

AKTUALIZACJA KROSNO: Audi wjechało w barierki przy zwężeniu na ul. Bieszczadzkiej (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Przy ulicy Bieszczadzkiej w Krośnie około 10.00 kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w barierki na przewężeniu. To nie pierwsze takie zdarzenie w tym miejscu.

Przeczytaj całość »

Jeepem zderzył się z ciężarowym kamazem (ZDJĘCIA)

KROSNO. Policjanci krośnieńskiej drogówki pracowali na miejscu kolizji drogowej w Węglówce. Kierujący jeepem, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z ciężarowym kamazem. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Sprawca został ukarany mandatem.

Przeczytaj całość »

Wystawa w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie zaprasza na wystawę Afterthoughts. Wystawa czynna do połowy lutego 2018 roku obejmuje ekspozycję szkła unikatowego i biżuterii autorstwa Celiny Szelejewskiej – Pigulla oraz fotografii artystycznej i filmu Hektora Weriosa.

Przeczytaj całość »

JEDLICZE: Odsłonięcie tablicy św. Jana Pawła II, odznaczenia dla zasłużonych

JEDLICZE / PODKARPACIE. Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Burmistrz Gminy Jedlicze zapraszają na XLVII uroczystą sesję Rady Miejskiej w dniu 27 października 2017 r. o godz. 14:00, która odbędzie się w sali narad UG w Jedliczu ul. Rynek 5. W programie m.in. odsłonięcie tablicy poświęconej św. Janowi Pawłowi II, wręczenie tytułu Zasłużony dla Gminy Jedlicze panu Julianowi Szmydowi oraz pośmiertne przekazanie Krzyża Komandorskiego Orderu Odrodzenia Polski Julii Twardzik.

Przeczytaj całość »

”Trzeźwy poranek” na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego. Ponad 1100 skontrolowanych kierowców

KROSNO. Mundurowi z krośnieńskiej Policji realizowali dziś akcję pn. ”Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze skontrolowali trzeźwość ponad tysiąca stu kierujących.

Przeczytaj całość »

Dzieci Żołnierzy Niezłomnych na Podkarpaciu. 71. rocznica śmierci mjr. Antoniego Żubryda i jego żony (ZDJĘCIA) ( 3 )

ORZECHÓWKA / PODKARPACIE. W dniu 22 października 2017 r. odbyły się uroczystości związane z 71. rocznicą śmierci Żołnierzy Wyklętych – Janiny i Antoniego Żubrydów.

Przeczytaj całość »

SESJA RADY MIASTA KROSNA: Debata dotyczyć będzie m.in. zaciągnięcia kredytu długoterminowego (PORZĄDEK OBRAD)

KROSNO / PODKARPACIE. Zbigniew Kubit – Przewodniczący Rady Miasta Krosna zwołał L sesję Rady Miasta. Posiedzenie odbędzie się 27 października 2017 r. (tj. piątek) o godz. 9.00 w sali narad Urzędu Miasta Krosna ul. Staszica 2 (I piętro) z następującym porządkiem obrad:

Przeczytaj całość »

Sensacja w Rymanowie. Lider bez punktu na własnym stadionie (SKRÓT VIDEO, OPINIE NA GORĄCO) ( 5 )

RYMANÓW / PODKARPACIE. W meczu 12. kolejki krośnieńskiej klasy okręgowej lider Start Rymanów podejmował Partyzanta Targowiska. Po zaciętym, wyrównanym meczu to niespodziewanie goście mogli się cieszyć ze zwycięstwa. Zapraszamy do obejrzenia relacji video z tego spotkania.

Przeczytaj całość »

Otwarcie i poświęcenie kompleksu boisk w Miejscu Piastowym (ZDJĘCIA, VIDEO) ( 1 )

MIEJSCE PIASTOWE / PODKARPACIE. 19 października 2017 r. w Michalickim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ks. Bronisława Markiewicza odbyła się uroczystość otwarcia i poświęcenia kompleksu boisk oraz ciągu nowych pracowni informatycznych wraz z serwerownią.

Przeczytaj całość »

Kolory jesieni w obiektywie Macieja Brzany (ZDJĘCIA)

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Zapraszamy do podziwiania pięknej, tegorocznej jesieni w ujęciach Macieja Brzany.

no images were found

 

 

Przeczytaj całość »

Wypadek w Krościenku Wyżnym! 75-letni rowerzysta potrącony przez Iveco (ZDJĘCIA)

KROŚCIENKO WYŻNE / PODKARPACIE. W miejscowości Krościenko Wyżne miał miejsce wypadek drogowy z udziałem rowerzysty. 75-letni kierujący jednośladem został potrącony przez dostawcze Iveco. Ranny mężczyzna trafił do szpitala w Krośnie. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Przeczytaj całość »

Święto Drzewa w KBP! Promocja książki Edwarda Marszałka

KROSNO / PODKARPACIE. Edward Marszałek, rzecznik prasowy RDLP w Krośnie serdecznie zaprasza w dniu dzisiejszym o godz. 17.00 do Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie, ul. Wojska Polskiego 41 na spotkanie Święto Drzewa w Bibliotece.

Przeczytaj całość »

Uciekał przed policją, nie miał prawa jazdy. Teraz odpowie przed sądem

LUTCZA / PODKARPACIE. Policjanci prowadzili pościg za 32-letnim kierowcą alfa romeo. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać przed funkcjonariuszami. Okazało się, że nie posiada prawa jazdy.

Przeczytaj całość »

BRZOZÓW: Makabryczne znalezisko. Rozkładające się zwłoki mężczyzny wisiały na drzewie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowska policja odebrała zgłoszenie o odnalezieniu zwłok mężczyzny przy ulicy Jakla Wielka w Brzozowie. Decyzją prokuratora dzisiaj zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Przeczytaj całość »

IWONICZ: Pijany policjant jechał na rowerze, czy go prowadził? To oceni biegły

SANOK, IWONICZ / PODKARPACIE. Biegły do spraw ruchu drogowego oceni, czy pijany policjant jechał na rowerze, czy go prowadził, w chwili zdarzenia drogowego w Iwoniczu. Na razie funkcjonariusz jest zawieszony. Z kolei chłopiec, który ucierpiał w wypadku, nadal jest hospitalizowany.

Przeczytaj całość »

Pożar w budynku Starostwa Powiatowego! Ćwiczenia z zakresu obrony cywilnej (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. W dniu 18 października br. około godz. 9.00 pracownicy prowadzący remont w Starostwie Powiatowym zgłosili pożar. Podjęto czynności związane ze zlokalizowaniem źródła ognia i jego ugaszeniem. Niestety ognia nie udało się ugasić własnymi siłami, starosta podjął decyzje o ewakuacji budynku a na miejsce wezwano służby ratownicze.

Przeczytaj całość »
Strona 1 z 212